Jak przygotować lokum do sprzedaży

Jeśli chcemy zwiększyć swoje szanse na szybką sprzedaż swojej nieruchomości powinniśmy zadbać o kilka szczegółów.

Po pierwsze lokal powinien lśnić. Brudne pomieszczenie skutecznie odstraszy potencjalnego nabywcę. Warto dokonać wszystkich widocznych napraw, odświeżyć ściany.  Przy niewielkich kosztach możemy znacząco ponieść atrakcyjność sprzedawanego lokalu. Pamiętajmy też o otwarciu okien tuż przed wizytą kupującego, aby w powietrzu unosił się świeży i przyjemny zapach.

Bardzo istotnie jest “odpersonalizowanie” pomieszczeń. Schowajmy zdjęcia swoich dzieci i inne osobiste przedmioty. Niech nabywcy łatwiej będzie wyobrazić sobie tę nieruchomość jako swoją własną. Z drugiej strony zainwestujmy w dekoracyjne przedmioty: poduszki, świece czy świeże kwiaty. One na pewno będą naszymi sprzymierzeńcami podczas sprzedaży.

Im bardziej przestronne i mniej zagracone pomieszczenie, tym łatwiej się może komuś spodobać. Wynieś na czas oględzin lokalu zbędne meble a uzyskasz więcej przestrzeni i lokal będzie sprawiał wrażenie większego niż jest w rzeczywistości.

Nie mniej ważne od przygotowania samego lokalu jest właściwe oszacowanie jego wartości. Zbyt wygórowana cena może doprowadzić do sytuacji, w której sprzedaż przeciągnie się miesiącami. Jeśli nie czujemy się na siłach zrobić tego samodzielnie zawsze możemy skorzystać z usług profesjonalnych firm, które zrobią to za nas. Na portalu mieszkania.podlasie.pl w zakładce BIURA NIERUCHOMOŚCI  znajdziecie Państwo kontakt do agencji nieruchomości z rynku województwa podlaskiego służących pomocą przy sprzedaży nieruchomości.

I wreszcie na końcu należy rozważnie wybrać portal nieruchomości na którym wystawicie Państwo swoja sprzedażową ofertę. Ze względu na terytorializm, szybki rozwój i atrakcyjne warunki jakich nie znajdziecie Państwo z całą pewnością nigdzie indziej polecamy portal MIESZKANIA. PODLASIE.PL

z poważaniem

zespół mieszkania.podlasie.pl