Deweloper – Domy Szeregowe – B.R. Andrzejewscy


Nazwa firmy:

Domy Szeregowe – B.R. Andrzejewscy

Profil działalności deweloper
Adres biura: ul. Wenecka 2, 15-634 Białystok
Telefon kontaktowy 505 103 180
Telefon kontaktowy
Adres email: biuro@osiedlezielonagorka.pl
Strona www: www.osiedlezielonagorka.pl

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją “Osiedle Zielona Górka”


Lokalizacja osiedla:
“Osiedle Zielona Górka” położona jest przy ulicy Weneckiej w Białymstoku. To pięknie zlokalizowany teren położony na granicy Starosielc i Zielonych Wzgórz.

Opis inwestycji: 
W ramach inwestycji powstaje łącznie 29 budynków z pełną infrastrukturą. W chwili obecnej powstaje ostatni etap. To co warte jest podkreślenia to pełna infrastruktura, przestronne i starannie zaprojektowane domy otaczają równie przestronne, dające spokój i wytchnienie, ogrody. Każdy taki ogród to również dodatkowe pomieszczenie gospodarcze wielkości około 3 mkw, w którym można z powodzeniem składować niezbędne do pielęgnacji narzędzia. Droga wewnętrzna o szerokości 8 m zapewni łatwość komunikacji, nawet przy wzmożonym ruchu aut osobowych, ale też komunalnych.

“Stawiamy na jakość”

Komfort lokalizacji i zabudowy to jedno, lecz długoterminowo warto wspomnieć o jakości materiałów. Domy powstają z popularnych i chyba wszystkim znanym cegieł z Lewkowa. Ocieplenie, stolarka to produkty renomowanych producentów Isover, Fakro, Gerda. Odporność na warunki atmosferyczne zagwarantuje wysokiej jakości dachówka cementowa.


Szeregówki brzegowe

Deweloper poleca zainteresowanym szeregówki brzegowe, z uwagi na metraż powierzchni mieszkalnej i ogrodowej, który jest większy od pozostałych dostępnych w ofercie.


Osiedle z przedszkolem

Nie każde osiedle domów szeregowych może się tym pochwalić, więc chwalimy się. Osiedle Zielona Górka oferuje dostęp do przedszkola Na Zielonej Górce, a w raz z nim plac zabaw i boisko do gry w piłę nożną. Szeroka oferta zajęć dodatkowych zadowoli nawet najbardziej wymagających.


Sami sprawdźcie proszę w jak pięknej okolicy powstaje osiedle:

Źródło danych o firmie: www.osiedlezielonagorka.pl


z poważaniem

zespół mieszkania.podlasie.pl – “portal który łączy”