GIA STUDIO BARTOSZ BAJSTER

GIA STUDIO oferuje profesjonalne usługi w zakresie wizualizacji i animacji 3d oraz projektowania architektonicznego. Dzięki wsparciu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość naszym klientom. Wszystkie przedsięwzięcia poprzedzane są analizami, które pozwalają oszacować koszty oraz czas realizacji projektu. Nasze doświadczenie, pasja i profesjonalizm to gwarancja należycie wykonanego zlecenia. Klienci, którzy zaufali GIA STUDIO są z nami do dziś. Wszystkich, którzy szukają solidnego wsparcia w realizacji swoich przedsięwzięć zapraszam do współpracy. GIA STUDIO jest oficjalnym partnerem GRUPY BUDOWA NA +.

GIA STUDIO oferuje swoim klientom profesjonalne usługi z zakresu projektowania graficznego, architektonicznego, aranżacji wnętrz i designu. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie i z należytą dbałością o każdy detal. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą GIA STUDIO, prosimy wybrać z poniższej listy dział, który Państwa interesuje. Zapraszamy do współpracy.


Wnętrza

GIA STUDIO zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i aranżacją wnętrz. Oferujemy obsługę od A do Z, w zależności od potrzeb klienta: podstawowy projekt koncepcyjny-podstawowe założenia funkcjonalne oparte o rysunek 2d  | projekt koncepcyjny-główne założenia projektowe wraz z uwzględnieniem formy i kolorystyki przedstawione jako wizualizacja 3d | projekt wykonawczy-pełen zakres projektowy (szczegółowy projekt oraz wizualizacja 3d), niezbędny do wykonania wszystkich robót | nadzór autorski-na życzenie klienta jesteśmy w stanie dopilnować zgodności wszystkich prac z projektem | dobór materiałów-na życzenie klienta służymy pomocą przy doborze materiałów i konsultacjach w sklepie. GIA STUDIO współpracuje również z grupą zaufanych wykonawców z zakresu wykańczania wnętrz, stolarstwa meblowego, montażu instalacji elektrycznych i hydraulicznych. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznani się z przykładowymi realizacjami.


Architektura

GIA STUDIO to również wykonawca projektów architektoniczno-budowlanych. Profesjonalnie podchodzimy do procesu projektowego i już na etapie koncepcji sporządzamy odpowiednie analizy, które w przyszłości pozwolą nam podjąć właściwe decyzje. GIA STUDIO należy do grupy BUDOWA NA +, która zrzesza specjalistów z zakresu budownictwa i zarządzania nieruchomościami. Zachęcamy do kontaktu i współpracy z GIA STUDIO.

Zapraszamy do zapoznani się z przykładowymi realizacjami.


Wizualizacje 3d

GIA STUDIO zajmuje się również projektowaniem graficznym. Wykonujemy najwyższej jakości wizualizacje 3d oraz animacje architektury, wnętrz i produktów. Jesteśmy otwarci na nietypowe projekty i z pewnością sprostamy Państwa wymaganiom. Korzystamy z najnowszych technologii 3d i 2d, dzięki czemu oferujemy naszym klientom usługi najwyższej jakości. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii. W razie pytań i chęci współpracy prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznani się z przykładowymi realizacjami.


Kontakt

GIA STUDIO BARTOSZ BAJSTER

Wizualizacje 3d | Wnętrza | Architektura

www.gia-studio.com 

bajster@gia-studio.com

tel. 509 382 992

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Trafiłeś w dobre miejsce.


z poważaniem

zespół mieszkania.podlasie.pl