NOVA WIATRAKOWA, termin realizacji Grudzień 2020 – Nowa inwestycja mieszkaniowa Pogoda Invest: Białystok, Wiatrakowa

222 709 - 381 204 PLN 5850 - 6100 PLN/m2
od 37.43 do 63.64 m2
2 - 4 pokoje
5 pięter
5850-6100 PLN/m2

Opis oferty

W realizacji pomogła nam renomowana pracownia architektoniczna “Bracia Burawscy”. Podjęli się tego trudnego zadania. I tak po kilkunastu miesiącach ciężkiej pracy wielu osób z dumą przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję. Nowoczesną, pięciopiętrową kamienicę z 43 mieszkaniami dwu, trzy i czteropokojowymi o powierzchni od 30m2 do 63m2 oraz 4 lokalami usługowymi w stylu modernistycznym w rewelacyjnej lokalizacji. To miejsce, gdzie spotyka się tradycja i kultura miejska.

Naszym celem było aby "Nova Wiatrakowa" zachowała swoją kameralność, a przy tym spełniała najwyższe standardy, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesna bryła zaprojektowana pomiędzy istniejącymi budynkami osiedla zostanie wykonana w bardzo wysokim standardzie, będzie posiadała własny dojazd i parking podziemny. Elewacja będzie wykonana z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, betonu architektonicznego i kamienia elewacyjnego.

Dbając o komfort cieplny naszych przyszłych mieszkańców zastosowaliśmy nowoczesną technologię wykonania balkonów bez mostków termicznych. Od strony dziedzińca zaplanowaliśmy ogródki dla właścicieli mieszkań na parterze i niewielki parking dla gości.

"Nova Wiatrakowa" to wysoki standard części wspólnych. Klatki schodowe wykonane będą w stylu nowoczesnym.
Piękne mieszkania z dużymi oknami od strony południowej zapewniającymi idealne naświetlenie pomieszczeń, mimo niewielkich metraży, podzielone zostały na dwa, trzy lub cztery pokoje w zależności od mieszkania. W skrócie mówiąc na niewielkiej przestrzeni znajdzie się wszystko, co zapewni komfort i radość z posiadania własnego m.

Zamieszkaj u siebie i poczuj życie miasta. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się wszystko to co potrzebne w codziennym życiu. Jest gdzie wyjść na spacer, są ścieżki rowerowe i tereny zielone. "Nova Wiatrakowa" to pełna infrastruktura miejsca: sklepy, galeria handlowa, kościół, przychodnia, szkoły i przedszkola a bliskość centrum pozwala na zminimalizowanie czasu dojazdu do pracy i powrotu do domu.

✅ Blisko centrum
✅ Bliskość sklepów
✅ Bliskość przystanków autobusowych
✅ Bliskość dworca PKP i PKS
✅ Blisko szkoła i przedszkole
✅ Ścieżki rowerowe
✅ Winda
✅ Parking podziemny
✅ Miejsca parkingowe
✅ Boksy rowerowe
✅ Światłowód

Budowa bloku rozpoczęła się w grudniu 2018 r. a zakończy w grudniu 2020 r.

Informacje

  • Typ nieruchomościMieszkanie
  • Powierzchnia37.43 - 63.64 m2
  • Liczba pokoi2 - 4
  • Piętro
  • Ilość pięter5
  • Rok budowy2020
  • Rodzaj zabudowyBlok
  • Materiałinne

Udogodnienia

Strona www inwestycji

Odwiedź stronę inwestycji

Lokalizacja

Nowoczesna pierzeja uliczna, modernistyczny styl, kameralny budynek, dbałość o najdrobniejsze szczegóły architektoniczne, wysoki standard wykończenia, funkcjonalność mieszkań a także cicha i bezpieczna okolica. Tak w wielkim skrócie można scharakteryzować naszą najnowszą inwestycję, "Nova Wiatrakowa". Unikalny budynek powstanie na osiedlu Antoniuk, przy ulicy Wiatrakowej. To stosunkowo blisko centrum, a z drugiej strony w miejscu, gdzie odnajdą się ci, którzy cenią sobie ciszę i spokój.

POGODA INVEST S.C.
Cecylia Lola-Gołembiewska