Rezydencja Lipowa 41. Terminy realizacji: IV kw. 2019 r – Nowa inwestycja mieszkaniowa Rogowski Development: Białystok, Lipowa 41

247 845 - 922 255 PLN 5800 - 7000 PLN/m2
od 38.13 do 137.65 m2
1 - 5 pokoi
5 pięter
5800-7000 PLN/m2

Opis oferty

Nowoczesny i prestiżowy kompleks mieszkalny powstaje w ścisłym centrum, w zacisznej, drugiej linii zabudowy od najsłynniejszej ulicy naszego miasta . Oferujemy tu mieszkania i apartamenty wyjątkowe. Zaprojektowane z najwyższą dbałością o detale i wykonane z użyciem najlepszych materiałów. Obiekt posiadać będzie wewnętrzny dziedziniec dostępny wyłącznie dla mieszkańców. Rezydencja Lipowa 41 to z pewnością najbardziej prestiżowy adres w Białymstoku. Termin realizacji: IV kw. 2019 r

Chcesz aby Twoje mieszkanie było efektowne, niepowtarzalne i komfortowe? Skorzystaj z programu "Projekt Aranżacji Mieszkania Gratis". Architekt wnętrz czeka na Ciebie w naszym Dziale Sprzedaży. Pokaż plan swojego mieszkania, określimy preferencje mieszkańców, ich upodobania i gust. Zaproponujemy rozwiązania, które usprawnią życie w nowym domu. Zaprojektujemy wnętrze, które zadowoli wszystkich mieszkańców. Przyjdź, skorzystaj - funkcjonalne i estetyczne mieszkanie to po prostu szczęśliwsi domownicy. Usługa jest skierowana do Klientów Rogowski Development i jest całkowicie bezpłatna.

Opcjonalne Prace Wykończeniowe w Programie „POD KLUCZ”:
- Podłogi – panel bądź gresy – według szczegółowej oferty „POD KLUCZ”,
- Łazienki – glazury, terakoty, armatura i ceramika – według oferty szczegółowej oferty „POD KLUCZ”,
- Malowanie ścian farbami – według szczegółowej oferty „POD KLUCZ”,
- Drzwi wewnętrzne – według szczegółowej oferty „POD KLUCZ”,
- Pas roboczy glazury w kuchni – według oferty szczegółowej oferty „POD KLUCZ”,
- Projekt aranżacji wnętrz wraz z nadzorem autorskim prac wykończeniowych.
Szczegółowe informacje w Biurze Sprzedaży.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje

  • Typ nieruchomościMieszkanie
  • Powierzchnia38.13 - 137.65 m2
  • Liczba pokoi1 - 5
  • Piętro
  • Ilość pięter5
  • Rok budowy2019
  • Rodzaj zabudowyApartamentowiec
  • Materiałpustak

Udogodnienia

Strona www inwestycji

Odwiedź stronę inwestycji

Lokalizacja

Idąc Lipową - skręć przy eklektycznym Pałacu Nowika z charakterystyczną rotundą na narożniku. W drugiej linii zabudowań zauważysz starą, pożydowską szkołę Tarbut - doskonały przykład białostockiej szkoły muratorskiej. To serce naszego miasta. Zamieszkaj tu. Historycznie Lipowa to reprezentacyjna ulica centrum Białegostoku, ciągnąca się od Rynku Kościuszki do placu Niepodległości. Nazwa ulicy pochodzi od rosnącego tu szpaleru lip w XVIII – XX wieku. Na przestrzeni wieków nazwa tej najelegantszej ulicy Białegostoku leżącej w centrum miasta przybierała różne nazwy; Choroska, Nowolipie, Lipowa, Józefa Piłsudskiego, Józefa Stalina, Adolfa Hitlera, ponownie Józefa Stalina aby ostatecznie po II wojnie światowej wrócić do swej pierwotnej nazwy – ul. Lipowa.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Rogowski Development SP. Z O.O.
Rogowski Development