składydrzwi.pl – dobre bo podlaskie

POLSKA SIEĆ SPRZEDAŻY STOLARKI BUDOWLANEJ

Firma Składy Drzwi to ogólnopolska sieć sprzedaży stolarki budowlanej.  Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów detalicznych jaki i hurtowych w zakresie sprzedaży i montażu drzwi i okien. Od samego początku naszym priorytetem była pełna satysfakcja Klientów.

Systematycznie rozszerzaliśmy naszą ofertę, starając się zaspokoić różnorodne, często nietypowe oczekiwania.

W naszej firmie dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klienta. Tworząc ofertę kierujemy się aktualnymi trendami, wysoką jakością oraz przystępnymi cenami.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych, ościeżnic stałych i regulowanych jak również zabudowy starych ościeżnic, produkt ten umożliwia zabudowanie istniejącej starej futryny stalowej czy też drewnianej bez jej demontażu , co się wiążę z dużym bałaganem więcej informacji o tym produkcie znajdą państwo w zakładce zabudowy starych ościeżnic.
Do wszystkich wymienionych produktów oferujemy niezbędne akcesoria i dodatki jakie mogą być potrzebne przy montażu tj. kotwy, dyble, rozpórki, pianki montażowe, kliny, kleje, silikony, taśmy do ciepłego montażu itd. Dzięki sieci naszych zaopatrzonych magazynów w całej Polsce większość naszych produktów oferujemy od reki.
Największą satysfakcję sprawia nam zadowolenie Klienta – pracujemy by spełnić Państwa oczekiwania i oferować coraz doskonalsze produkty.
Naszym sukcesem jest zadowolony klient
Proponujemy Państwu zaproszenie naszego konsultanta przedstawi państwu naszą ofertę i doradzi właściwy wybór.


Zapraszamy do współpracy: odbiorców hurtowych, składy budowlane, firmy remontowe, projektantów wnętrz, oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i doradztwo naszej wyspecjalizowanej kadry.

mapkapolska


 

z poważaniem skladydrzwi.pl

www.skladydrzwi.pl